מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

עובדי העירייה האירו את החג לקשישים

בהובלת ועד העובדים אימצו עובדי עיריית חדרה קשישים בעיר והגיעו לבתיהם כדי לשמחם בימי החג ולהדליק עימם נרות חנוכה

 

בהובלת ועד עובדי העירייה, שבראשו עומד איציק יצחקי, אימצו עובדי עיריית חדרה קשישים בעיר והגיעו לבתיהם כדי לשמחם בימי החג ולהדליק עימם נרות חנוכה.

זוהי השנה השנייה שהוועד מוביל את המחווה שנועדה לשמח קשישים בחנוכה, והשנה התגייסו עשרות עובדים למבצע מחמם הלב.

כל עובד קיבל שם של קשיש או קשישה, והביאו עימם כיבוד וסופגניות, נרות חנוכה וכן שי צנוע שהכין ועד העובדים. מספר עובדים אף הגיעו אל בית הקשיש מלווים בבני משפחה נוספים, ילדים, נכדים ואחרים.

את הפרויקט ריכז יועץ ועד העובדים חזקי מנת, אשר סיפר כי "לפני שנה ערכנו את המבצע לראשונה, ויו"ר הוועד איציק יצחקי ביקש שארכז את הנושא גם השנה. ועד העובדים פועל כל העת לשמירה על זכויות העובדים, ודואג שהם יקבלו את כל מה שמגיע להם. היה חשוב ליצחקי להשריש בעובדים, לא רק את קבלת הזכויות והתנאים אלא גם נתינה לזולת. הפעם זה התבטא בהגעה לבתי קשישים, אשר חלקם בילו את החג לבד בביתם, ולגרום להם לחייך בחג. להאיר בחג האורים גם את פניהם של קשישים".

מנת שוחח מראש עם קשישים כדי לוודא שהם אכן חפצים בביקור המתנדבים. לדבריו, "עובדי העירייה קיבלו פרטי קשישים ובחרו באיזה מימי החג לבקרם. בין הקשישים היו כאלה שהודו שאין להם לאן ללכת בחג, וחלקם ממש בכו מהתרגשות כשאמרנו להם שיגיעו לביתם כדי להדליק נרות".

איציק יצחקי שלח הודעה לכל העובדים שהשתתפו במבצע, ושיבח את ההיענות. "ועד העובדים מוקיר ומעריך כל אחד ואחת מכם על פועלכם למען הכלל בפרויקט מבורך זה", כתב להם.

עובדי העירייה שלקחו חלק במחווה הביעו התרגשות מתגובות הקשישים.

"זה משהו קטן בשבילנו, אבל עצום גדול ומשמח בשבילם", אמרה עובדת עירייה. "שמחתי על הזכות לעשות מצווה שחיממה את ליבו של קשיש והביאה לו שמחה", ציינה עובדת אחרת, "גם הילדים שלי שמחו מאוד להיות חלק מהמצווה החשובה הזאת. אמשיך להיות איתו בקשר ולעזור לו כשיצטרך".

בנוסף להדלקת הנרות והבאת השמחה ביקש יצחקי מהעובדים לשים לב לסביבת המגורים של הקשישים שבביתם ביקרו, ובמידה ויבחינו במשהו הדורש טיפול, הם מתבקשים לדווח על כך כדי שהטיפול יעבור לגורמים הרלוונטיים בעירייה.

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *