מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

סיור מקצועי בשכונת יצחק

סמנכ"ל העירייה יצא עם הצוות המקצועי של עיריית חדרה לסיור בשכונת יצחק, כדי להתעדכן מנציגי הוועד בסוגיות החשובות לתושבי השכונה

 

סמנכ"ל העירייה משה ביטון, בליווי צוות מקצועי של העירייה, ערך סיור עבודה בשכונת יצחק.

לסיור הצטרפו נציגי ועד השכונה, על מנת להעלות בפני צוות העירייה סוגיות החשובות לתושבים, במטרה לטפל בהן במקצועיות ויעילות, וכן בקשות, רעיונות, והרבה נכונות לשיתוף פעולה לקידום השכונה.

בכך מבצע ביטון את מדיניות ראש העיר צביקה גנדלמן לצאת אל השכונות ולשמוע מקרוב את התושבים, במטרה להפכם לשותפים  מלאים לעשייה הרבה המתבצעת בעיר.

יצוין כי מדיניותו של ראש העיר מיושמת גם בסיוריו של מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון ומפגשיו עם תושבים, וכן בישיבות הנהלת ומועצת העיר המתקיימות מדי פעם במרכזים קהילתיים בשכונות ולא רק באולם הישיבות של העירייה.

בסיור המקצועי בשכונת יצחק השתתפו בנוסף לסמנכ"ל ביטון, גם מנהל אגף שפ"ע גיל שלמה, ראש מנהלת רובע דרומי שמעון מרגי, מנהל מחלקת אחזקת כבישים מיכאל קופלינקו, מנהלת מחלקת תברואה אילנית לוי,  מנהל מדור איכות הסביבה איציק בוזגלו, מנהלת אגף פניות הציבור יהודית אסולין. יחד עמם סיירו יו"ר ועד השכונה שמואל לוי ונציגים נוספים של הוועד.

בין היתר עלו בסיור נושאים כמו טיפול בשורשי עצים שגרמו להרמת המדרכה, ריבודי כבישים, ניקיון, מתקני מחזור, החלת פרויקט "נשק וסע" ברחובות שבהם מצבורי גנים, תוספת מתקני משחקנים ורהיטי רחוב (ספסלים), פינוי גרוטאות רכב, ונושאים נוספים.

מיד בתום הסיור עם נציגי הוועד הנחה סמנכ"ל העירייה את הגופים המקצועיים להתחיל לטפל בנושאים שהועלו, על מנת להביא לפתרונם לבקשתם ולרווחתם של התושבים.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *