מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

סוכני הטיולים גילו את חדרה

סיור חשיפה לסוכני טיולים 8.2.16

עשרות סוכני תיירות ומדריכי טיולים הגיעו השבוע לחדרה במסגרת סיור חשיפה באתרי העיר, שאליו הוזמנו על-ידי חברת התיירות העירונית "נחלים".

לציון השנה ה-125 לחדרה הזמינה העיר חדרה והעומד בראשה צביקה גנדלמן, באמצעות חברת "נחלים", סוכני תיירות מכל הארץ להתוודע מקרוב לאתריה המרשימים של העיר, ולפתוח בפניהם צוהר אל העבר, ההווה והעתיד של העיר חדרה.

הסיור החל בארוחת בוקר בבית חנקין על הים ומשם המשיכו הסוכנים לטכנודע, לפארק נחל חדרה, חוות חפציבה, מרכז מבקרים במפעלי נייר חדרה, מוזיאון החאן, ובבית פיינברג שם קינחו בארוחת צהריים בקפה פיינברג.

בחברת התיירות "נחלים, מסבירים כי מטרת היום הייתה לחשוף את אתרי התיירות בעיר וכן את חבילות התיור החד-יומיות החדשות שהפיקה לשכת התיירות העירונית.

את היום חשיפה ליוותה "ניר שיווק", חברת שיווק המשווקת את אתרי התיירות בעיר בקרב סוכני תיירות, והמחלקה לקידום תיירות פנים, דבי מנצור ורחלי אברהם, במשרד התיירות.

לדברי מנכ"ל "נחלים" עו"ד מתניה כחלון, החברה לתיירות שמה לה למטרה לפנות לקהלים שונים ולחשוף את יתרונותיה של חדרה כעיר חוף, להעצים את נכסיה הטבעיים, החברתיים והתרבותיים, וכל זאת תוך שהיא מדגישה את אופייה המיוחד של העיר.

בשנה האחרונה פעלה חברת "נחלים" לקידום תשתיות התיירות בעיר והקימה את לשכת התיירות העירונית הפועלת כתחנת מידע, מרכז תיאום תיירות ובילוי עירוני ומרכז שיווק מכירות.

כחלק מפעילות לשכת התיירות גובשו חבילות תיור בעיר, וכן גובשה תוכנית תיירות חינוכית לימודית המלווה בדמותו של שוקי הצפרדע. במקביל מתבצעות פעולות שנועדו לחשוף עוד ועוד אנשי מקצוע לעיר חדרה ולפעילויות השונות המתקיימות בה.

ראש העיר צביקה גנדלמן הסביר כי אחת המטרות שהציב היא לקדם את חדרה כיעד תיירותי, ולשם כך הוקמה החברה העירונית לתיירות. גנדלמן: "אני בטוח כי קיים פוטנציאל של עשרות אלפי מבקרים מדי שנה, בימי חול ובחגים, באתרי טבע ובאתרי מורשת והיסטוריה, באירועי תרבות אטרקטיביים ובסיורים יזומים מרתקים. חדרה היא עיר שכדאי לבקר בה, ואני מזמין את כולם לבוא ולהכיר מקרוב את אוצרות הטבע והמורשת של חדרה".

אתרי העיר וחבילות התיור השונות אשר הוצגו בפני סוכני התיירות, זכו לתגובות נלהבות ולהבטחה של הסוכנים להביא קבוצות תיירים ומטיילים למסלולי הטיול, לפארקים, המסעדות ולאתרי המורשת בעיר.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408