מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

נערכים לפתיחת שנת הלימודים

היערכות לפתיחת שנת הלימודים 31.7.17

ישיבת עדכון של כל האגפים וגופי הסמך העירוניים, התקיימה במסגרת היערכות העירייה לשנת הלימודים תשע"ח

 

עיריית חדרה נערכת ביסודיות לפתיחת שנת הלימודים תשע"ח, ובמסגרת זו התקיימה ישיבה בהשתתפות כל מנהלי האגפים, המחלקות, וגופי הסמך הלוקחים חלק בהיערכות העירונית.

את הישיבה הוביל מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון, אשר עמד על החשיבות של שיתופי הפעולה בין כל הגורמים העירוניים לפתיחה מוצלחת של שנת הלימודים. זיגדון ציין שהדיון המקיף נועד לוודא שכל אגף אכן מיישם את המטלות שבאחריותו, וזאת בנוסף לסיורים בשטח שהוא מקיים עם הצוותים המקצועיים כדי לוודא את המוכנות לקראת שנת לימודים חדשה.

בדיון השתתפו, בין היתר, סמנכ"ל התפעול משה ביטון, מנהלת אגף החינוך סיגלית איציקוביץ, מהנדס העיר נועם גרייף, מנהל אגף אירועים ואחזקת מבני חינוך אהוד ואנה, מנכ"ל החברה הכלכלית חדרה עופר מלכה, מנהלת מתנ"ס גבעת אולגה איה אנגל, נציג עמותת "פנאי העיר" וכן כל מנהלי המחלקות באגפים הרלוונטיים.

מנהלת אגף החינוך עדכנה בדבר הרישום לגני ילדים ובתי הספר, בקשות העברה ושיבוצי התלמידים, פתיחת מסגרות רצף חינוכי ונושאים רבים נוספים.

פרטים נוספים לגבי מסגרות הרצף החינוכי, גיוס צוותים, וכן חוגים והעשרות, עודכנו על-ידי נציגי עמותת "פנאי העיר" ומתנ"ס גבעת אולגה.

אגף ההנדסה עדכן בדבר עבודות פיתוח ובנייה של כיתות לימוד חדשות, הצבת מבנים יבילים, מכרזים לעבודות שיפוץ, התאמה לנגישות ועוד. על הקמת מבני חינוך, חדשים או יבילים, אחראית גם החברה הכלכלית חדרה שפירטה את העשייה.

המחלקה הבינתחומית עדכנה בדבר התקדמות שיפוצי הקיץ במוסדות החינוך, שדרוג חדרי מורים, הנגשת כיתות אקוסטיות, היערכות למבצעי בטיחות בדרכים מבצע הסברה בנושא; אגף רכש והצטיידות עדכן על הצטיידות בתי הספר וגני ילדים וההיערכות לגידול במספר התלמידים; מחלקת הפרויקטים עדכנה בדבר הכשרת מקומות חנייה והנגשה בבתי ספר; המחלקה לחינוך קדם יסודי עדכנה על שיבוץ סייעות, שדרוג חצרות גני ילדים, שיפוצי קיץ והצטיידות בגנים; מנהל מחלקת חינוך מיוחד עדכן בדבר פיתחת גנים חדשים וכן על שיבוץ תלמידי חינוך מיוחד במסגרות בעיר; השירות הפסיכולוגי עדכן על מתן שירות למסגרות הנמצאות תחת חוק חינוך חובה ומתן שירות פסיכולוגי חינוכי לתושבי העיר בזמן שגרה ומצבי חירום.

מנכ"ל העירייה שיבח את ההיערכות של המחלקות השונות וציין כי ישיבת עדכון נוספת מתוכננת בשיתוף אגפי הרווחה, הביטחון והאכיפה, כדי לוודא את מוכנותם במסגרת ההיערכות העירונית לשנת הלימודים.

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים