מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מענה מיטבי לתושבים

בטקס חנוכת ניידות חדשות במד"א, הודגש שיתוף הפעולה בין מד"א ועיריית חדרה, כולל קידום פתיחת נקודות נוספות לשיפור המענה הרפואי לתושבים

כתב: ברק גולן

במעמד ראש העיר צביקה גנדלמן ומ"מ ראש העיר ניר בן-חיים נחנכו במד"א חדרה שתי ניידות חדשות לתגבור מערך השירותים לתושבי העיר.

האירוע החגיגי התקיים בהובלת מנהל מרחב שרון במד"א יוסי רכאח, סגנו עמית דילאון, עובדים ומתנדבי מד"א, ובמהלכו נחנכו שתי הניידות, אחת רגילה והשנייה ניידת טיפול נמרץ.

בטקס הודגש שיתוף הפעולה הפורה עם עיריית חדרה בקידום והנגשה של שירותים שמד"א אמון עליהם, וצוין כי גנדלמן ובן-חיים הוזמנו לטקס כשותפים למאמץ לשפר את השירות בחדרה.

כזכור, בעידודו של ראש העיר צביקה גנדלמן ניהל מ"מ ראש העיר ניר בן-חיים דיונים עם מד"א בנושא פתיחת נקודות נוספות, אחת גבעת אולגה ואחת בבית אליעזר, בנוסף לתחנת מד"א הוותיקה בגבעת בילו. לדברי בן-חיים, "המרחק של שתי השכונות הגדולות הממוקמות בקצות העיר היווה מכשול לקבלת שירות מידי, שלעתים הינו עניין של חיים ומוות. פתיחת נקודות מד"א נוספות תסייע למתן שירות מהיר ולהצלת חיים".

את היוזמה הוביל בן-חיים במשותף עם יוסי רכאח ועם ראש זרוע תגובה מידית ואחראי סידור מרחב שרון יקי חג'ג', וסגן אחראי סידור מרחב שרון ורפאל בוהדנה. עם ההחלטה לפתוח שתי נקודות נוספות, הנחה ראש העיר גנדלמן לאתר מבנים מתאימים לפעילות מד"א בשתי השכונות.
בטקס חנוכת הניידות הודו נציגי מד"א לגנדלמן ובן-חיים וציינו כי ללא סיועם והתגייסותם לאיתור מקומות עבור נקודות הזנקה מהירות בבית אליעזר ובגבעת אולגה, לא הייתה מתאפשרת פתיחתן.

בתגובה לשבחים ציין גנדלמן: "חדרה נהנית מהגירה חיובית וגידול במספר התושבים, ובהתאם לכך מתגבר הצורך בטיפול רפואי ופינוי של מד"א לבית החולים. אני מברך על תוספת הכוח הזאת, שיחד עם ההון האנושי של מגן דוד אדום בעיר, מאפשרת לתת מענה רפואי מיטבי לתושבים".

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *