מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מטמיעים הרגלי בטיחות

במסגרת פעילויות הבטיחות והזהירות בדרכים של המטה העירוני לבטיחות בדרכים באגף החינוך התקיים בבית ספר "תהילה" לבנות בשכונת גבעת אולגה, יום שיא במעמד מ"מ ראש העיר ניר בן-חיים הממונה על תיק הבטיחות בדרכים.

מאת ברק גולן

בן-חיים סייר בין התחנות השונות שהפעילו תלמידות בית הספר, התרשם מהיקף הפעילות, והודה למנהלת שפרה קדוש על העלאת המודעות לנושא, וכן לרכזת הבטיחות בדרכים עדנה בעדני אשר ריכזה את מכלול הפעילות.

בנוסף שיבח את פעילותו של מנהל המטה העירוני לבטיחות בדרכים, שבהובלתו פועלים כל בתי הספר ללימוד וצמצום ההיפגעות בתאונות דרכים מיותרות בעיר.

מנהל המטה העירוני לבטיחות בדרכים נדב ליפשין, הבטיח להעמיד לרשות בית הספר אוטובוס לצרכי למידה, שבו ילמדו עלייה וירידה נכונה, ישיבה בטוחה וחגירת חגורות בטיחות בזמן הנסיעה.  כמו כן יתאפשר לכל תלמיד לשבת בעצמו בכיסא הנהג, לראות ולהבין את השטחים המתים שיש לנהג ושאין ביכולתו לראות נקודות רבות סביב האוטובוס.

בן-חיים הדגיש כי בכוונתו להרחיב את הפעילות ולהתמיד בה לאורך כל שנת הלימודים במטרה להטמיע בתלמידים הרגלי בטיחות. לדבריו, "השינוי מגיע מהילדים, כולל השינוי בהתנהגות הנהגים. על התלמידים להיות אחראים לחגור חגורות בטיחות במושבים האחוריים של הרכב, לשבת על המושבים והבוסטרים המותאמים לפי גיל וכן לציית לחוקים ולתמרורים כהולכי רגל".

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *