מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מובילים עשייה

שם הכתב: ברק גולן הנחיות לרובד הניהולי 29.11.18

ראש העיר צביקה גנדלמן כינס את הרובד הניהולי בעירייה, כולל המנכ"ל והסמנכ"ל, וכן מנהלי האגפים והמחלקות, כדי לעדכן אותם בעבודת המערכת העירונית הצפויה לשנת התקציב 2019.

ראש העיר ציין כי העירייה עומדת לסיים את שנת 2018 באיזון תקציבי, זו השנה הרביעית ברציפות, וזאת למרות גרעון של עשרות מיליוני שקלים בתקציב השוטף של העירייה, שאותו ירש ועמו נאלץ להתמודד עם כניסתו לתפקיד בשנת 2013. יצוין כי צמצום הגרעון ואיזונה התקציבי של העירייה הוביל להכרזת משרד הפנים על חדרה כעיר יציבה מבחינה כספית.

בדומה להתנהלותה האחראית של הנהלת העיר במהלך הקדנציה החולפת, גם השנה הבאה צפויה להיות שנה של ריסון תקציבי במטרה להמשיך לייצב את קופת העירייה.

עוד הדגיש ראש העיר כי בכוונתו לחזק את רמת האחריות של מנהלי אגפים ומחלקות בעשייה העירונית, ובנוסף לפעול כל העת לשיפור רמת השירות שנותנים עובדי העירייה לתושבי העיר.

מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון אמר למנהלי המחלקות שהם למעשה מובילי העשייה והשירות, וכי איכויותיהם הניהוליות יימדדו בתוצאות בשטח.

עוד עודכן הרובד הניהולי בהשבעת המועצה ה-15, ובבחירתם של חברי מועצה חדשים וצעירים שהצטרפו למועצה חדורי מוטיבציה לסייע בקידום העיר ולטובת תושביה.

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408