מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

לרווחת הילדים

מבצע ההתרמה משותף לאיל"ן ולעמותת "שמחה לילד" התקיים בחדרה בשיתוף מערכת החינוך העירונית, לאחר שקיבלו את ברכת הדרך של ראש העיר

מאת ברק גולן

השבוע התקיים יום ההתרמה המשותף לאיל"ן (איגוד ישראלי לילדים נפגעים) ולעמותת "שמחה לילד". לקראת ההתרמה התארחו נציגות של איל"ן חדרה בלשכת ראש העיר צביקה גנדלמן, דנו עימו בשיתוף פעולה של העירייה ובתי הספר העירוניים, וקיבלו את ברכת הדרך.

בנוסף לסיוע של תלמידים מתרימים, חולקו בבתי הספר מעטפות ייעודיות שהתלמידים לקחו לביתם והשיבו אותן עם תרומה סגורה במעטפה. את כל המעטפות הסגורות העבירו בתי הספר בצורה מרוכזת לאיל"ן. בנוסף לכל זאת הציבו מתנדבים מסניף איל"ן דוכן בקניון לב חדרה והתרימו את ציבור הבאים.

במפגש עם ראש העיר השתתפו יו"ר איל"ן חדרה בתיה שביט, מנהלת הסניף מיכל דינוביץ, וחברת הנהלת הסניף יהודית מיכלוביץ, כולן מבצעות עבודתן בהתנדבות כשליחות למען האוכלוסייה בעלת המוגבלויות.

סניף חדרה של איל"ן, פועל שנים רבות למען שיפור ושיקום איכות החיים של מאות ילדים ובוגרים בעלי מוגבלויות פיזיות מוטוריות וממחלות שריר ועצב שונות כגון שיתוק ילדים, שיתוק מוחין, ניוון שרירים ומחלות נוספות.

לאיל"ן יש מרכזי יום, מרכזי שיקום ותעסוקה, מרכזי ספורט, מעונות והוסטלים, גני ילדים, בתי ספר וכדומה. איל"ן חדרה מעניק סיוע פרטני לרכישת אביזרי שיקום, מחשבים, מחשבי תקשורת וטיפולים פרא-רפואיים. מקיים פעילויות שיקום ורווחה כגון שחייה טיפולית ותחרותית, חוגי ספורט, יצירה, מחול ועוד.

"שמחה לילד" הינה עמותה שהוקמה במטרה לסייע לילדים חולים ובני משפחותיהם, תוך דגש על ליווי אישי של הילדים לאורך תהליכי אשפוז ושיקום, ובניית סביבה חברתית לילדים.

ראש העיר גנדלמן שיבח את הפעילות המתבצעת לקידום ילדים נפגעים וילדים חולים, וקרא לתושבי חדרה לתרום בעין יפה למטרה החשובה.  

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן