מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

יריד הכשרות מקצועיות במרכז הצעירים

מרכז הצעירים העירוני יקיים יריד הכשרות מקצועיות, שנועד לספק מידע על המקצועות הנדרשים בשוק העבודה וההכשרות שיש ללמוד כדי להשתלב בהם.

לדברי מנהלת מרכז הצעירים העירוני, הדר מרום, "בעידן המודרני והתחרותי שבו אנחנו חיים, אין כמעט שאינו חושב על עתידו הכלכלי. כולנו מרגישים את התחרות בכל מקום, וזה מוביל לכך שנרצה להיות כמה שיותר טובים במה שאנחנו עושים. השאלה הגדולה היא איך מגיעים ליעד הזה, והתשובה פשוטה: אנחנו צריכים ללמוד ולעבור הכשרה מקצועית. השאלה הגדולה הבאה היא מה לומדים, ולא פחות חשוב איפה לומדים, כי בסופו של דבר זה משפיע על ההסתברות להתקבל לעבודה".

תחום ההכשרות המקצועיות מבלבל צעירים רבים. עשרות מוסדות לימוד ומאות מסלולי הכשרות מקצועיות, מגבירים את הצורך להבין לעומק ובצורה ברורה איך מתרגמים את הלימודים למקצוע בשוק העבודה.

במטרה לתת מענה איכותי ומקצועי לדילמות אלו, יתקיים במרכז הצעירים העירוני, הפועל במסגרת על"ה, יריד הכשרות מקצועיות מקיף ומרוכז. היריד יתקיים ביום חמישי ה-24 בדצמבר, החל מהשעה 18:00.

צעירים שיבקרו ביריד יקבלו מידע מלא על מגוון המוסדות המציעים לימודי תעודה (קורסים) ויכירו מגוון רחב מאוד של מקצועות. במרכז היריד תתקיים הרצאה מרתקת מפי מומחה בתחום, שיפרט את המגמות העכשוויות והעתידיות בשוק העבודה בחיבור ישיר לעולם המקצועות.

מרום: "אנחנו בטוחים שצעירים מחדרה המתלבטים מה ללמוד ובאיזה מוסד לימודים, יקבלו מידע חשוב ביריד. מטרת היריד לאפשר לצעירים להבין לעומק את עולם ההכשרות המקצועיות, להכיר את מגוון מוסדות הלימוד, ולהיחשף לתחומים ולמקצועות היוקרתיים והרווחים ביותר. השתתפות ביריד עשויה בהחלט להשפיע על העתיד".

 

 

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *