מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

יו"ר חדש לוועדה לענייני ביקורת

ועדת ביקורת 31.12.17

מועצת העיר אישרה את מינויו של סדי בן-דוד לתפקיד יו"ר הוועדה, במקומו של חבר סיעתו חיים אביטן שפרש מהמועצה

 

במסגרת חילופי גברי בוועדות העירייה אישרה מועצת העיר את מינויו של חבר המועצה סדי בן-דוד כיו"ר הוועדה לענייני ביקורת, במקומו של חבר המועצה חיים אביטן אשר פרש מחברותו במועצה.

כזכור, התפטרותו של אביטן ממועצת העירייה ה-14 לרגל מינויו ליו"ר הרשות הממשלתית להתחדשות עירונית, חייבה שינוי בהרכב המועצה. במקומו של אביטן נכנס סדי בן-דוד, הבא אחריו ברשימה.

כנציג הסיעה הגדולה באופוזיציה מונה בן-דוד להחליף את אביטן גם כיו"ר הוועדה לענייני ביקורת.

הוועדה לענייני ביקורת הינה ועדה סטטוטורית, שתפקידה לדון בדוחות ביקורת של מבקר הרשות, מבקר המדינה, נציב תלונות הציבור וכדומה, על פעילות הרשות המקומית. הוועדה אינה רשאית לערוך ביקורת בעצמה, אלא לעקוב אחרי תיקון הליקויים שהעלתה הביקורת, ולהגיש למועצה את סיכומיה והצעותיה.

חברי המועצה, אשר אישרו את מינויו ברוב קולות חבריה, ציינו את כישוריו של בן-דוד, בוגר אוניברסיטה במסלול מיסים וחשבונאות, חשב שכר בכיר של לשכת רואי החשבון, ומיסוי בינלאומי ופרקטיקה במיסוי מקרקעין, מגשר באישור בתי המשפט לתביעות קטנות, ומשנת 1978 בעלים של משרד לחשבונאות ויעוץ מס בחדרה.

בנוסף אישרה המועצה את מינויו של בן-דוד גם כחבר ועדת השמות במקומו של חבר המועצה אליהו בוסקילה.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408