מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

יום המעשים הטובים במחלקת הנוער

יום המעשים הטובים מחלקת הנוער 30.3.17

בני הנוער לקחו חלק פעיל ביום המעשים הטובים והתנדבו לנקות, לצבוע ולשפר  את פני שכונת סלע. בנוסף התנדבו לעשות שמח לחניכי המע"ש

 

קבוצות המנהיגות של מחלקת הנוער בעמותה העירונית "פנאי העיר", המד"צים ומועצת הנוער, לקחו חלק פעיל ביום המעשים הטובים.

בני הנוער התנדבו בשני פרויקטים בעיר: שיפוץ וניקוי של שכונת סלע בשיתוף אגף שפ"ע של העירייה, ופעילות חברתית במע"ש חדרה בשיתוף קניון עופר לב חדרה. בנוסף, אימץ הקניון את מרכז הנוער העירוני "בית רם" ושיפץ את חצר המרכז.

בזכות שיתוף פעולה מוצלח בין אגף שפ"ע בעיריית חדרה בהובלת מנהל האגף גיל שלמה, יחד עם בני הנוער הפעילים בארגון המד"צים במרכז הפנאי בית אליעזר ובמועצת הנוער העירונית, וכן תושבי השכונה, נחל פרויקט שיפוץ ושינוי פני שכונת סלע הצלחה רבה. עוד היו שותפים לפרויקט אגף הרווחה וועד שכונת סלע.

במהלך היום ובימים שלפניו התבצע גיזום עצים וצמחייה, תיקון פנסי תאורה, צביעה של הכניסות לבניינים וניקיון השכונה. כל אלה התבצעו בהנחיית הצוות המקצועי של אגף שפ"ע בהובלת מנהלת פרויקטים באגף נינה יוספיאן. תושבי השכונה הודו מקרב לב לעשרות המתנדבים שפקדו את השכונה.

מוקד התנדבות שני היה במע"ש חדרה, שם היה שמח במיוחד. המע"ש הינו מפעל עבודה שיקומי המיועד לאנשים בעלי מוגבלות שכלית התפתחותית. למע"ש הגיעו מתנדבים רבים, ביניהם צוות עובדי הקניון בראשות מנכ"ל קניון עופר לב חדרה, בן דבש, המד"צים ממרכז הפנאי רעים, וחברי מועצת הנוער העירונית. במהלך היום עבדו אלה לצד אלה המתנדבים וחניכי המע"ש בכיתות העבודה, ולאחר מכן התקיימה חגיגה גדולה לחניכים ולמתנדבים, מסיבת ריקודים, קריוקי ודוכני יצירה.

בני הנוער שהשתתפו בפרויקטים הודו על ההזדמנות לעשות משהו טוב למען הקהילה. "היום באנו לתרום, לעשות טוב ולשמח את הקהילה, אבל בסופו של דבר קיבלנו יותר ממה שנתנו", אמרה אחת הנערות שהשתתפה ביום זה.

בנוסף להתנדבות במע"ש חדרה, החליט קניון עפר לב חדרה לאמץ את מרכז הנוער העירוני "בית רם" לטובת רווחת בני הנוער הפוקדים את המקום מדי יום. חצר המרכז עברה שינוי ושדרוג משמעותי בזכות צוות הקניון, הקירות נצבעו ועברו שיפוץ, הותקן דשא סינטטי ואף נתרמה פינת ישיבה. כמו כן, נתרמו שולחנות משחק גדולים להנאת בני הנוער. צוות מחלקת הנוער הודה למנכ"ל הקניון, בן דבש, על התרומה הנדיבה למען בני הנוער.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים