מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

יוזמים עסק בטורבינה

מקדמים עסקים קטנים 4.5.17

במרכז הצעירים העירוני נפתח קורס ליזמים ובעלי עסקים, הנותן כלים מקצועיים לניהול נכון של עסק עצמאי.

במרכז הצעירים העירוני "טורבינה" נפתח קורס "יוזמים עסק" של מעוף, שנועד להקנות כלים חשובים לניהול עסק, בשיווקו, במכירות, בניהול פיננסי ובהתנהלות מול רשויות המס.

ביומו הראשון של הקורס התקיים ערב פתיחה בהשתתפות סגנית ראש העיר חדוה יחזקאלי; רכזת הכוונת קריירה במרכז הצעירים חדרה הדס שביט, אשר נתנה רקע על המרכז ועל חשיבות חשיבה ופעולה יזמית בחיי הצעירים; ורכזת פרויקטים של מעוף הילה מלינובסקי.

מנהלת מרכז הצעירים הדר מרום איחלה הצלחה מלאה ליזמים הצעירים בעולם העסקים, וקראה לצעירים נוספים לבוא וליהנות משירותי המרכז הרבים והאיכותיים.

גם מנהלת לשכת התעסוקה בחדרה אתי אגוזי הצטרפה להמלצה ואמרה כי, "לשכת העבודה מעודדת יזמים, והסיוע שנותנות המדינה והעירייה דרך מעוף מוכיח את עצמו כמעשי ויעיל, ואני שמחה שהשירות הזה מגיע גם לחדרה".

יחזקאלי הסבירה כי הקורס מתקיים בשיתוף עיריית חדרה יחד עם משרד הכלכלה, לשכת התעסוקה בחדרה, מעוף לעסקים ומרכז הצעירים העירוני. לדבריה, השילוב בין קורס "יוזמים עסק" לבין ליווי עסקי אישי וצמוד, מעניק ליזם או לבעל העסק מעטפת סיוע כדי לבסס ולקדם את העסק.

התוכנית המיועדת לבעלי עסקים ויזמים כוללת בתוכה פגישה מיפוי עסקי, 12 מפגשים מקצועיים קבוצתיים להקמה וניהול נכון של עסק, וכן פגישות ייעוץ וליווי עסקי עם יועצים מומחים בתחומם, בעלות מסובסדת. הקורס יאפשר לבעלי עסקים לקבל את המידע החיוני קרוב לבית ולהתקדם בניהול ושיווק נכון.

בערב הפתיחה אמרה יחזקאלי: "אעשה הכל על מנת לאפשר לבעלי עסקים בעיר לעבור קורסים, הדרכות וליווי עסקי. העסקים הם נדבך חשוב ומרכזי בעיר חדרה ואני שמחה בהזדמנות זו לסייע ולעזור ולו במעט לבעלי עסקים ויזמים לצמוח ולהצליח".

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים