מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

טורניר קטרגל לזכרו של שולם שוורץ ז"ל

קבוצות קטרגל מכל שכונות העיר מוזמנות להשתתף בטורניר עירוני לזכרו של הכדורגלן וחבר מועצת העיר שולם שוורץ שהלך לעולמו לפני כשנתיים

 

טורניר קטרגל עירוני לזכר שולם שוורץ ז"ל יתקיים לראשונה, ביוזמת חבר הנהלת העיר עו"ד קובי שוקר אשר מונה לאחרונה על-ידי ראש העיר צביקה גנדלמן כמחזיק תיק הספורט בעיריית חדרה, ובשיתוף המשנה לראש העיר מלכיאל (מלכי) אלבז.

שולם שוורץ הטביע חותם חשוב על תולדות הספורט החדרתי וכבר בגיל 16.5 שיחק בנבחרת הנוער של ישראל. הוא היה חלוץ אגדי בימי הזוהר של הפועל חדרה וזכה לאלפי אוהדים מהעיר ומחוצה לה. היה בעברו אחד הכישרונות הגדולים של הכדורגל הישראלי, ושיחק בימיה הגדולים של חדרה בשנות ה-70 וה-80. בין היתר שיחק במועדונים גדולים כמו: הפועל חיפה ובית"ר תל אביב לצד שחקנים מהשורה הראשונה. בנוסף, היה שותף לנבחרת ישראל בימיה הגדולים בשנות ה-70.

ברבות הימים נבחר לכהן במועצת העיר חדרה ותרם רבות לקידום הספורט הפורמלי והלא פורמלי. בשנים האחרונות פעל לטובת הזולת, תרם רבות למשפחות נזקקות, ותרם להקמה של מתקני כדורגל להנאת ילדי העיר.

בשנותיו האחרונות התמודד עם מחלה קשה, והלך לעולמו לפני כשנתיים.

לדברי מחזיק תיק הספורט עו"ד קובי שוקר, "הספורט בחדרה, ששולם היה בין מקדמיו, מהווה חלק חשוב בחיי הפנאי והתרבות של התושבים. אני רואה חשיבות רבה בעריכת הטורניר כהכרת הטוב לזכרו של שולם, על פועלו הרב למען הספורט בעיר".

עם העלאת הרעיון לקיים טורניר קטרגל, נרתם ליוזמה גם יקיר שוורץ, בנו של שולם ז"ל. "היוזמה מאוד חיממה את לבי, ואני בטוח שהטורניר יהיה הצלחה גדולה בחדרה. תודתי למחזיק תיק הספורט עו"ד שוקר והמשנה לראש העיר מלכיאל אלבז על היוזמה והרצון הטוב, ואני מזמין את כל התושבים לעקוב אחרי הפרסום על פרטי הטורניר".

מדובר בטורניר עירוני, כך שמכל שכונה בעיר תוקם קבוצת קטרגל שתתמודד בכל שלביו עד לגמר המכריע.

לדברי המשנה לראש העיר מלכיאל אלבז, המשחקים ייערכו באולם הספורט של בית הספר הרב תחומי "מדעים ואמניות", וישפטו בהם שופטים מליגת העל הישראלית.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן