מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חדש בחדרה: פרויקט הכנה לבר מצווה

הכנה לבר מצווה 29.1.18

עוד יוזמה מבורכת של "פנאי העיר" ועיריית חדרה: מרכז הפנאי "מורשת ישראל" מספק מלמד לנערי בר-מצווה, ב-50 שקלים בלבד לכל תקופת ההכנה

 

בשורה חדשה לתושבי חדרה. מרכז הפנאי "מורשת ישראל" של "פנאי העיר" חדרה יוצא במבצע מיוחד של הכנה לבר מצווה. כל משפחה שבנה מגיע למצוות יכולה להגיע, לקבל מלמד מיוחד לבנם (מתאים לכל העדות ולכל הסגנונות) ולהבטיח שהנער ייכנס לגיל המצוות כראוי ועל הצד הטוב ביותר. משפחות שכבר הכינו את הילדים לבר המצווה יודעות כי מדובר בסיפור יקר מאוד, אלא שבזכות היוזמה של "מורשת ישראל" זה יעלה בסך הכל 50 שקלים לכל תקופת ההכנה.

פרויקט "הכנה לבר מצווה" יתקיים בשלושה מוקדים: במרכז הפנאי "מורשת ישראל", בשכונת גבעת אולגה, ובשכונת בית אליעזר.

מיותר לציין, כי הלימוד וההכנה מלווה על-ידי מלמדים מנוסים. כמו כן, ישנה אפשרות ללימוד הקריאה בתורה או ההפטרה, וכן הכנת הנער לקראת הנחת התפילין והיכרות עם ערכים ומושגים במסורת היהודית.

מנהל מרכז הפנאי "מורשת ישראל", שמעון גבאי: "כל נושא ההכנה לבר מצווה מעסיק משפחות רבות שלא תמיד יודעות איך להתמודד עם העניין. אנחנו למעשה חוסכים למשפחות את כאב הראש הזה ומספקים לנערים את כל הנדרש על מנת להגיע לבר המצווה הכי מוכנים שיש, וכמובן בעלות כספית מצחיקה".

המעוניינים מוזמנים לפנות למרכז הפנאי "מורשת ישראל": 04-6226333. רכזת הפעילות: 054-2488854.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408