מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חדרה בכנס התיירות הבינלאומי

הביתן של חדרה בכנס התיירות הבינלאומי משך מבקרים רבים, שהתעניינו באתרי העיר, וכמובן בתופעת הכרישים בשפך נחל חדרה

מאת ברק גולן

חדרה השתתפה בכנס התיירות הבינלאומי והציבה ביתן שעורר התעניינות רבה בקרב סוכנים מהארץ ומהעולם, ששמחו לפגוש בביתן את ראש העיר צביקה גנדלמן שסיפר להם על חדרה ואתריה.

יריד התיירות הבינלאומי השנתי הוא האירוע המרכזי של תעשיית התיירות בישראל, ומיועד לכל העוסקים בענפי התיירות השונים. בכנס השנה משתתפות 57 מדינות, ו-כ-1,850 מציגים ב-418 ביתנים. מדובר בעמותות תיירות, חברות תעופה, מלונות, חברות להשכרת רכב, חברות ספנות, ספקי שירותים, אטרקציות מסוגים שונים בתחום התיירות וספקים ונותני שירותים בתחום. 

בין הביתנים בלט גם הביתן של חדרה, אשר הוקם באמצעות "נחלים" החברה לפיתוח תיירות בחדרה. בביתן החדרתי זכו המבקרים להסברים על אתרי מורשת, ואפשרויות נופש ובילוי בעיר. בנוסף מעוררת חדרה התעניינות רבה גם בגלל תופעת הכרישים המגיעים אל שפך הנחל. בהתאם לכך קיבלה את פני הבאים בובת כריש שהיוותה אטרקציה למבקרים, אשר רבים מהן הצטלמו לצדה.

יוזכר כי ראש העיר הקים את החברה לתיירות "נחלים" במטרה לשקם ולפתח אתרי תיירות שונים בתחומי העיר, לרבות שמורות טבע, יערות, חורשות ורצועת חוף הים; לקיים פעילות בתחום הנופש והתיירות; לפעול לשיפור איכות החיים הסביבה ותרבות הפנאי בעיר חדרה; לפתח ולעודד פעילויות קהילתיות, לרבות פעילויות נופש, תיירות וטיולים, ולפעול בשיתוף פעולה עם עיריית חדרה לקדם את העיר ולהעלותה על מפת התיירות בישראל.

בחדרה אתרי מורשת, טבע ונוף רבים, אשר מאז הקמתה של "נחלים" הוצגו בפני מאות סוכני תיירות שהגיעו לעיר במסגרת ימי עיון וחשיפה ייחודיים. בשנים האחרונות הפכה חדרה למוקד משיכה תיירותי בעקבות להקות הכרישים בשפך הנחל.

בעקבות כל האמור, עורר ביתן חדרה ביריד עניין רב, ומשך מבקרים וסוכני טיולים ותיירות רבים.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *