מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חג שמח ומתוק

המיזם החברתי "גוונים של מתוק", הפועל במית"ר "נירים" ומכשיר בני נוער להיות שוקולטיירים מוסמכים, נערך לחגי תשרי עם מארזי שי מתוקים

מיזם שוקולד הבוטיק "גוונים של מתוק" להעצמת נוער בסיכוי, נערך לחגי תשרי ומציע קטלוג חדש של מוצרי ומארזי שוקולד לחג, כולל מגוון עשיר של פרלינים, טבלאות שוקולד ייחודיות, טראפלס משובח ועוד.

השוקולדים מיוצרים מחומרי הגלם האיכותיים ביותר, כאשר בני הנוער המייצרים מקבלים שכר על עבודתם. איכות השוקולד ומגוון סוגי המארזים נוחלים הצלחה רבה ונרכשים על-ידי לקוחות פרטיים, חברות עסקיות, גופים ציבוריים ועוד. בני הנוער מייצרים מגוון רחב של מוצרים  הנמכרים לחברות גדולות במשק, וידועים באיכותם.

מנהל מית"ר "נירים" שלומי פורקוש מזמין את הציבור להיכנס לקטלוג, להתרשם, להזמין, להעביר לוועד העובדים בארגון, משאבי אנוש או כל לקוח פוטנציאלי שירכוש מארזי שי ובכך יסייע להצלחת המיזם ויאפשר יותר שעות העסקה של בני נוער.

מיזם השוקולד פועל במית"ר "נירים" שהינו מרכז תומך רב תחומי לנוער, הפועל בשכונת גבעת אולגה כחלק מרצף השירותים של מחלקת הנוער והצעירים של אגף הרווחה בעיר, בשיתוף עמותת "נירים" ע"ש ניר קריצ'מן ז"ל, לוחם שייטת בן חדרה שנפל בפעילות מבצעית בשנת 2002.

המיזם מופעל במקום על-ידי עמותת "גוונים של מתוק", מיזם שוקולד חברתי להעצמת נוער בסיכוי, במימון וליווי השירות לשיקום נוער במשרד העבודה והרווחה והשירותים החברתיים, ביטוח לאומי וציונות 2000.

הפעילות במית"ר מיועדת לצמצם את תופעת הניתוק בקרב בני נוער במצבי סיכון וסכנה באמצעות מענה חינוכי-טיפולי רב תחומי מתואם בקהילה. המטרה הינה להציע מסגרת חיים נורמטיבית, הכוללת הקניית כישורי חיים, תעסוקה ולימודים, והכנת בני הנוער לחיים עצמאיים.

בני הנוער המגיעים אל המית"ר, בגילאי 12 עד 18, מקבלים מענה טיפולי-חינוכי לצרכיהם המגוונים. במסגרת "גוונים של מתוק"  מגיעים בני הנוער למיזם חברתי מקצועי של ייצור שוקולד אשר במסגרתו הם מוסמכים כשוקולטיירים, לומדים כיצד לייצר מגוון פרלינים ושוקולדים משובחים, בהנחיה צמודה של שוקולטיירים מקצועיים ובליווי צמוד של צוות חינוכי, ומועסקים כעובדים וכצוות עיקרי במיזם.

מנהל המית"ר שלומי פורקוש מציין את הרוח הגבית והעידוד של מנהלת מחלקת הנוער והצעירים באגף הרווחה ורדה ביטון, ואת מנהלת האגף זיוה היימברג אשר שמה את נושא בני הנוער המטופלים במסגרת אגף הרווחה בעיר בקדימות ראשונה, וכן את שיתופי הפעולה עם השירות לשיקום נוער במשרד העבודה והרווחה והשירותים החברתיים, והתוכנית "עשינו עסק".

וזיכרו: כל רכישה של מארז לחג היא מתנה כפולה: גם למקבל השי שייהנה ממתנה איכותית ומתוקה, וגם לנערים בסיכון שזוכים בהכשרה והעסקה חינוכית ומקצועית שתבטיח להם עתיד מתוק יותר.

להזמנות ניתן ליצור קשר בטלפונים: 050-4984886 (דורון) או 058-6005082 (סיגל).

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *