מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

התנעה ליום הנוער

שם הכתב: ברק גולן ישיבת התנעה יום חילופי שלטון 12.2.19

לקראת יום חילופי השלטון, שבמהלכו מחליפים  בני הנוער את בעלי התפקידים בעירייה ובגופי הסמך, התקיימה ישיבה להתנעה וגיבוש היום. 

בלשכת מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון התקיימה ישיבת התנעה לקראת יום חילופי השלטון שיחול בתחילת אפריל במסגרת אירועי שבוע הנוער בחדרה.

בישיבת השתתפו יו"ר מועצת התלמידים והנוער העירונית אילון עומסי, מנהלת מחלקת הנוער העירונית בעמותת "פנאי העיר" יעל איטח, רכז מועצת הנוער שרון בר, מנהלת אגף פניות הציבור בעירייה יהודית אסולין, ונוספים.

בישיבה גובש לוח הזמנים ליום חילופי השלטון, ויצאה הנחיה לכל בעלי התפקידים בעירייה למקד את עשייתם ביום זה בנושאים המעניינים גם את בני הנוער.

יום חילופי שלטון הפך למסורת בעיר ומתקיים כבר מעל לעשור, וזאת במטרה להכיר לבני הנוער את הגורמים העירוניים ולהעניק להם הזדמנות לקדם נושאים הקשורים בענייני הנוער.

כמדי שנה גם השנה צפויים עשרות בני נוער לקחת חלק ביום, המתקיים בחדרה מדי שנה בשיתוף עיריית חדרה, מחלקת הנוער של העמותה העירונית "פנאי העיר" ומועצת הנוער העירונית.

ביום זה תופסים עשרות בני נוער ממועצת הנוער העירונית, ארגון המד"צים ותנועות הנוער, את מקומם של בעלי תפקידים בכירים בעירייה, בעמותת "פנאי העיר", ובגופי הסמך, וכך חווים את תפקידיהם של של עובדי ומשרתי הציבור בחדרה ואת העשייה העירונית המתבצעת.

בעיריית חדרה שמים דגש רב בקידום בני הנוער בעיר, ומעודדים פעילות קהילתית, שילוב בעשייה העירונית, וכן עידוד להצטרף לפעילותן הערכית של תנועות הנוער הפועלות בעיר.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408