מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הצלחה אדירה ל"בום בוקס" בחדרה

כ-15 אלף צעירים נהרו מכל רחבי הארץ כדי להשתתף בפסטיבל הגרוב, מהגדולים בישראל, שהתקיים זו הפעם השנייה בפארק נחל חדרה

הצלחה גדולה לפסטיבל "בום בוקס" 2, שנערך בפארק נחל חדרה בהשתתפות מיטב אמני ישראל.

כ-15 אלף צעירים מכל רחבי הארץ הגיעו לחדרה ברכבות, ומתחנת הרכבת בהסעות מאורגנות אל מתחם הפסטיבל.

בעקבות הביקוש האדיר מכל רחבי הארץ למופעים המתקיימים בפארק נחל חדרה, ולאור הפקת לקחים מפסטיבלים שהתקיימו לאחרונה בפארק, התבצעה היערכות קפדנית משותפת למשטרת חדרה והעירייה, אשר שילבו ידיים במטרה לאפשר לקהל הרב להגיע וליהנות ב"בום בוקס".

התבצעה אכיפה משולבת של שוטרי התחנה והפיקוח העירוני, ותחנת חדרה אף הציבה שוטרים ששמרו על  הסדר והביטחון, והסדירו את התנועה בצירים המובילים לפארק ולחניונים שהוקצו לציבור.

ואכן, התנועה התנהלה בצורה חלקה, ללא פקקי תנועה, וללא הפרעה חריגה לתושבי חדרה ובעיקר לתושבי שכונת גבעת אולגה הסמוכה.

פסטיבל "בום בוקס" נמשך עד אור הבוקר, והציע לקהל הנלהב מגוון הופעות היפ הופ, גורב, פאנק ורוקנרול, בהשתתפות אמנים רבים, וביניהם אברהם טל, בלקן ביט בוקס,  דודו טסה.  הדג נחש, התקווה 6, מוקי, מוש בן ארי, מרסדס בנד, נצ'י נצ', קפה שחור חזק, קרולינה ורבים אחרים.

"בום בוקס" הוא פסטיבל גרוב-פאנק מהגדולים בארץ, ומפגיש בין אמנים והרכבים ישראלים ללילה של הופעות.

הקהל הרב, כמו גם המארגנים והאמנים, לא הפסיקו להחמיא לעיר ולמתחם ההופעות בפארק נחל חדרה. רבים מהם שוחחו באופן אישי עם ראש העיר גנדלמן וציינו כי מדובר באחת ההופעות הבלתי נשכחות שחוו.

לדברי ראש העיר צביקה גנדלמן, "היה תענוג לראות את הצעירים שהגיעו מכל רחבי הארץ וחגגו לילה שלם של מוזיקה, בילוי והנאה. העלינו את העיר על מפת התרבות הארצית. המטרה שהצבנו הייתה למתג את חדרה כעיר מובילה גם בתחום התרבות, ואני שמח שהצלחנו בכך, ובגדול".

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *