מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הצטיינות לשיטור העירוני חדרה שנה שנייה ברציפות

יחידת השוטר העירוני חדרה נבחרה יחידה מצטיינת לשנת 2015, לאחר שזכתה בציון 100 זו השנה השנייה ברציפות.

ראש העיר צביקה גנדלמן ומנכ"ל העירייה יעקב זיגדון קיבלו בשביעות רצון את הבשורה על ההישג, מפי מנהל אגף ביטחון ואכיפה של עיריית חדרה שולי לוי.

לסיכום מפעל מצוינות הוענקו ציונים לשנת הפעילות החולפת 2015 לכל יחידות השיטור העירוני בכל הארץ, הפועלות במחוזות השונים, כאשר יחידת חדרה משתייכת למחוז חוף.

במחוז חוף פועלות כיום 7 יחידות של שיטור עירוני, חדרה, קריית ביאליק, קריית אתא, עכו, נשר, באקה אל גרביה, ובחודשים האחרונים גם אום אל פאחם. בשנת 2016 מתוכננות להיפתח יחידות נוספות במחוז.

כאמור, יחידת האכיפה בחדרה קיבלה ציון 100 ב"מפנה" (מערכת מדידה משטרתית), יחד עם עוד 3 יחידות נוספות בלבד, תל אביב, רמת גן ואילת, מבין עשרות היחידות הפועלות בארץ.

בהודעה שהועברה לכל יחידות השיטור העירוני ברחבי הארץ הודגש כי יש לציין במיוחד את יחידת שיטור עירוני חדרה על ההישג המרשים זו השנה השנייה ברציפות.

יחידת השיטור העירוני חדרה הוקמה ככוח ייעודי המשלב כוח פיקוח ואכיפה עירוני המוביל את מדיניות ראש העיר במסגרת אגף ביטחון ואכיפה של העירייה, ביחד עם שוטרים שבראשם עומד קצין משטרה הכפוף למפקד התחנה.

את היחידה מנהלים במשותף דותן עומסי מהעירייה ופקד משה קלינגר ממשטרת חדרה.

היחידה מקדמת משמעותית את יכולת האכיפה ברמה העירונית. תמהיל הפעילות של הכוח המשולב של שוטרים ופקחים, כולל פעילות יזומה ופעילות תגובתית בהתאם למאפייני הרשות ואירועים שונים, וכן מאבק בתופעות בריונות, אלימות וונדליזם; טיפול בעבירות רישוי ובנייה, מאבק בשכרות ועבירות הקשורות לאלכוהול, אכיפה בתחום בריונות בתנועה, אבטחת אירועים עירוניים, ביצוע צווים של בתי משפט עירוניים, ותגובה מהירה לאירועים שבתחום הטיפול של מערך השיטור העירוני.

ראש העיר צביקה גנדלמן שיבח את יחידת השיטור העירוני ואמר שהצטיינותה זו השנה השנייה מוכיחה כי פעילותה ממלאה את ייעודה בהגברת תחושת הביטחון האישית והקהילתית של תושבי חדרה.

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *