מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

העירייה משפצת מבנים עירוניים לרווחת הציבור

אולם בעקבות המועדון ליוצאי קווקז 7.2.16

לאור ההצלחה של פרויקט השיקום והשיפוץ של המבנה העירוני המשמש כיום כמרכז עירוני לקהילת יוצאי קווקז, תשפץ העירייה גם אולם ספורט ומגרש קט-רגל סמוכים אשר ישמשו אף הם לטובת הציבור.

המרכז העירוני לקהילת יוצאי קווקז שופץ על ידי העירייה. את פעילותו מרכזת מחלקת הקליטה של עיריית חדרה, והוא ישמש את בני הקהילה למפגשי תרבות ולקבלת שירותים עירוניים שונים.

המרכז העירוני נחנך בשבוע שעבר במעמד ראש העיר צביקה גנדלמן, חברי הנהלת העיר, חברי הנהלת התאחדות יוצאי קווקז ובראשם יו"ר ההתאחדות בחדרה עו"ד נתן לבייב, וכן תושבים רבים שהביעו שביעות רצון מהמועדון החדש.

את פתיחת המועדון החדש הוביל ראש העיר כמענה לפניותיהם של נציגי קהילת יוצאי קווקז, אשר טענו כי המועדון הישן שפעל במקלט של בית משותף היה צר מלהכיל את הפעילות.

ראש העיר גנדלמן הבטיח למצוא פתרון, ובהנחייתו אותר במרכז העיר (רחוב הנשיא) אולם מוזנח מאוד, עם תשתיות מים וחשמל לקויות שבגינן היה מנותק הן ממים והן מחשמל.

אגף האירועים הונחה לשפץ את האולם ולהכשירו כמועדון עירוני. עובדי האגף המקצועיים, המיומנים בביצוע עבודות שיפוצים, ביצעו שיפוץ פנימי נרחב, וכן עבודות חשמל ואינסטלציה שאפשרו חיבור האולם, פיתוח חיצוני כולל גינון, ובנוסף הוכנס ריהוט המשמש את באי המקום.

לאור הצלחת הפרויקט הנחה ראש העיר את אגף האירועים לשפץ גם אולם ספורט ומגרש קט-רגל סמוכים, אשר אף הם הוזנחו במשך שנים רבות ולא היו ניתנים לשימוש.

לאחר שהעמותה לתרבות הפנאי לא מצאה מקום הולם לפעילותה של תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו", יזם ראש העיר את שיפוץ האולם והמגרש העירוניים אשר בשעות הבוקר ישמשו בית ספר סמוך, ואילו בשעות אחר הצהריים ישמש האולם לפעילותה של "כנפיים של קרמבו".

לדברי מנהל אגף אירועים, אהוד ואנה, מדובר בעבודות שיפוץ נרחבות, כולל עבודות אינסטלציה וחשמל, איטום למניעת נזילות, צביעה, תאורה, פרקט ועוד. העבודות באולם ינגישו את האולם בצורה מיטבית בהתאם לצורכי החניכים של "כנפיים של קרמבו"

יצוין כי בהנחיית ראש העיר גנדלמן ומנכ"ל העירייה יעקב זיגדון, מסתמכת העירייה על כישוריהם של עובדים מתוך המערכת העירונית. מדובר בעובדים מקצועיים ומיומנים המבצעים עבודות מורכבות ברמה גבוהה, ובכך חוסכים לעירייה מאות אלפי שקלים שהיו משולמים לקבלנים חיצוניים.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408