מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

בטכניון לומדים מחדרה

ביקור צוערים לתכנון אובני 2.1.18

במסגרת סמינר בנושא "ערים חזקות" הגיעו סטודנטים לתכנון אורבני מהטכניון, ללמוד מחדרה על התנהלות עיר חזקה החברה בפורום ה-15

עיריית חדרה אירחה קבוצת סטודנטים מתוכנית עתידים "צוערים לאסטרטגיה ותכנון אורבני"  בטכניון.

תוכנית עתידים הינה תוכנית עתודה ייחודית הפועלת להכשרת משרתי ציבור למערך התכנון ברשויות המקומיות בישראל. התוכנית משלבת לימודי תואר בתכנון ערים ואזורים בפקולטה לארכיטקטורה ובינוי ערים בטכניון, יחד עם הכשרה ייחודית במדיניות ומנהל ציבורי. בנוסף כוללת התוכנית לימודי העשרה, מפגשים עם דמויות מפתח במערך התכנון ובשלטון המקומי והציבורי בישראל, והתנסות מעשית בוועדות התכנון המקומיות וגופי תכנון וביצוע במגזר הציבורי.

הביקור בחדרה נערך במסגרת סמינר שהתקיים לקבוצת הצוערים בנושא "ערים חזקות", שבמסגרתו מגיעים לרשויות מקומיות חזקות, החברות בפורום ה-15. מטרת הביקורים לפגוש אנשי מפתח, ללמוד מהם ומהנעשה ברשות המקומית, ועל-ידי כך לנסות לגבש את "המתכון לרשות המקומית החזקה".

הפנייה בנושא התקיימה למנכ"ל העירייה יעקב זיגדון, ששמח לארח את הסטודנטים בעירייה ולהפגישם עם אנשי מפתח נוספים הרלוונטיים לתחום שאותו הם לומדים.

במפגש עם הצוערים השתתפו גם אדריכלית העיר ליטל שלף-דורי, היועצת המשפטית של העירייה עו"ד שרון אנגל, עוזר ראש העיר גיורא שחר, ובעלי תפקידים נוספים בעירייה.

בהובלת זיגדון התקיים המפגש שבמהלכו שאלו הצוערים וקיבלו הסברים על דרכי ניהול של העירייה, על מערך התכנון, על השירות הציבורי ונושאים רבים נוספים.

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3363