מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

בחזרה לילדות ליום אחד 

שם הכתב: ברק גולן

תלמידי כיתות ז' בבית הספר הרב תחומי עמל למדעים ואמנויות בחדרה זכו לחזור קצת לתקופת הילדות. במסגרת פרויקט "משימת בניי ובנות מצווה" של שכבת ז', כל כיתה יוזמת פעילות התנדבותית בקהילה.
במסגרת המשימה, ביקרו תלמידי כיתת ז'4 את גן סתוונית בשיכון הוותיקים בחדרה. הילדים קיבלו את התלמידים באהבה, והתחברו מהר מאוד למשחקים של פעם, בפינות הגן השונות, כאשר תוך כדי ניצלו התלמידים לדבר איתם על ערכים של נתינה, הכרת הטוב, כבוד כלפי אנשים וערכים נוספים. ביחד עם הגננת דליה פרץ, ומזל הסייעת, המשיכו לשעת סיפור והתלמידים גילו את "תירס חם" מחדש כאשר הציגו את הסיפור בפני הילדים באמצעות הצגה. רינת שכנאי לפיד, מחנכת כיתה ז'4 : "רשת עמל מאמינה בהקניית תכנים ערכים לתלמידים, ומאמינה באהבה כלפי הזולת.

בחרנו דווקא בגן ילדים על מנת לתת לתלמידים את האפשרות לתת מבלי לצפות לתמורה, וללמד מהו ערך אמיתי של נתינה ללא תנאים. היה יום מקסים, מלא בחיוכים, שמחה, אהבה ונתינה. דודתי גלינה ז"ל הייתה "סבתא גן" בגן סתוונית במשך 15 שנה, עבדה במערכת החינוך במשך 40 שנה, ומבחינתי מדובר במחווה נפלאה. תודה להורים ולתלמידים ולצוות הגן שלקחו חלק."

 

קרדיט תמונה: יח"צ עמל

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *