מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

אלפים נהנו מהופעת הזמר אברהם פריד

הופעה אברהם פריד 10.9.17

במסגרת אירועי הקיץ של עיריית חדרה התקיים בפארק הנחל מופע של כוכב הזמר החסידי אברהם פריד, אשר אירח את הזמרים עמיר בניון וחנן בן ארי

 

במעמד שר החינוך נפתלי בנט, ראש העיר צביקה גנדלמן, וקהל של אלפים, התקיימה בפארק נחל חדרה הופעה של כוכב הזמר החסידי אברהם פריד, אשר אורגנה במשותף על-ידי העירייה ומשרד החינוך. את הפקת הערב הובילה המחלקה לתרבות תורנית, אשר מחזיק התיק שלה הוא חבר הנהלת העיר עו"ד אלי בוסקילה.

לפני כשלוש שנים הופיע אברהם פריד בחדרה, ולאור ההצלחה הוזמן להופיע גם בקיץ זה.

במסגרת ההופעה אירח פריד את הזמרים הידועים עמיר בניון וחנן בן ארי, שהופיעו עם להיטיהם.

המופע, בניהול מוסיקלי וניצוח של יובל סטופל, היה מושקע וכלל נגנים וזמרי ליווי, ומעל כל זאת את אברהם פריד אשר סחף את הקהל לשיר עימו ועם אורחיו לאורך כל הערב.

הקהל היה מגוון ביותר, וכלל את כל שכבות הציבור, צעירים ומבוגרים, דתיים וחילוניים, בני כל העדות והתרבויות, אשר הוכיחו שהשמחה היא מכנה משותף מאחד ומלכד.

פריד, יליד ארצות הברית, אחד הבולטים בתחום הזמר החסידי ברחבי העולם, ביצע שירים השואבים את השראתם מטקסטים יהודיים מוכרים מתוך תפילות, מדרשים וספרי קודש. הוא מופיע מזה שלוש עשורים, הוציא עשרות אלבומים, ולהיטיו נשמעים בכל מקום, בבתי מדרש כמו גם באצטדיונים שאותם הוא מצליח למלא בקהל של עשרות אלפים. בהופעותיו בישראל הופיע עם מיטב האמנים בארץ במופעים סוחפי קהל.

בראיונות עימו הוא מציין תמיד שהשירה בפני קהל זו שליחות מן השמים. המוסיקה והשירה מהווים גשר שבאמצעותו ניתן להגיע לכל העולם כדי לשמח, לעודד ולחזק את עם ישראל.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים