מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

אישה מוזה

שם הכתב: ברק גולן ??????????????

קול קורא לאמנים בתחומי האמנות הפלסטית להשתתף בתערוכה קבוצתית שתוצג בבית האמנים לכבוד חודש האישה.

בחסות ראש העיר צביקה גנדלמן ויועצת ראש העיר למעמד האישה רויטל פוקס פורסם קול קורא לאמנים להשתתף בתערוכה "אישה מוזה" לציון חודש האישה.

אוצרת התערוכה, האמנית חוה גדיש, מציינת כי מדובר בתערוכה ארצית שתוצג בבית האמנים חדרה לקראת יום האישה שיחול בחודש מרץ 2019.

לדבריה, יום האישה הבינלאומי צוין לראשונה בשנת 1909 בארה"ב בעקבות שביתת איגוד הפועלות שהתקיימה ב-1908, ונקרא בהתחלה "יום הפועלות הבינלאומי". האירוע שהחל כאירוע סוציאליסטי הפך לחלק מתרבותן של מדינות רבות, וכיום נחשב ליום בינלאומי  לציון הישגיהן של נשים בכל תחומי החיים.

גדיש: "אמנם מאז ועד היום חל שינוי גדול במעמד הנשים, אך יש עוד מקום לשיפור, ולכן נבחר יום האישה הבינלאומי כמועד התערוכה. בתערוכה נציג את האישה כהשראה אמנותית על כל היבטיה, בכל הגילאים מילדות ועד זקנה,  בכל המצבים וכל הדימויים האפשריים, חיוביים ושליליים, כל אחד כיד הדמיון הטובה עליו".

בתערוכה "אישה מוזה" מוזמנים להשתתף אמנים בכל סוגי האמנות הפלסטית: ציור, צילום, פיסול, מיצג ועוד. נושא התערוכה הוא נשים בכל גיל, ילדות עד קשישות, ובכל מצב ממצבי החיים. יפות ומכוערות, עובדות, נחות ואלה שקשיי החיים ניכרים על פניהן. נשים מכל מקום בעולם ללא הבדל דת או גזע.

המעוניינים להשתתף מוזמנים לשלוח אל האוצרת (עד סוף ינואר 2019) פרטים אישיים, מייל, טלפון, תחום האמנות שבה הם עוסקים, סקיצה של העבודה או תיאור מילולי של העבודה המתוכננת.

פרטים להתקשרות: טל' 054-4633511, דוא"ל  Chavag8@walla.com.

פתיחה חגיגית של התערוכה  מתוכננת ליום חמישי ה-3 במרץ בשעה 19:30. נעילת התערוכה ביום רביעי 27 במרץ.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408