מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

אושרה הקצאה להקמת סניף חדש ל"מכבי הצעיר"

אישור הקצאה מכבי צעיר 1.2.18

מועצת העיר אישרה הקצאת קרקע בגודל כ-1,800 מ"ר עבור הקמת סניף חדש לתנועת הנוער "מכבי הצעיר", במקום הסניף הישן ליד מגרש מכבי

מועצת העיר אישרה הקצאת קרקע עבור הקמת סניף חדש לתנועת הנוער "מכבי הצעיר" בחדרה, במקום הסניף שעליהם לפנות לאחר שהשטח שעליו פעלו נמכר על-ידי חברת "מייסדי חדרה" ליזם פרטי.
התנועה הגישה לעירייה בקשה להקצאת קרקע לצורך הקמת סניף לתנועת הנוער "מכבי הצעיר". הקרקע שנמצאה מתאימה להקמת הסניף, ממוקמת ברחוב משמר הגבול פינת רחוב גוש חלב, על שטח של כ-1,800 מ"ר.
הבעלות על הקרקע היא של עיריית חדרה וייעוד המקרקעין בהתאם לתב"ע הינו שטח למבני ציבור. מאחר שהשימוש המבוקש תואם את השימוש המותר על-פי התב"ע, הועברה בקשת "מכבי הצעיר" לדיון בוועדת ההקצאות בהתאם לנוהל הקצאת קרקע של משרד הפנים. על-פי הנוהל גם בוצעו פרסומים בהם הובא לידיעת הציבור דבר ההקצאה המבוקשת, ולא התקבלו כל התנגדויות.
לאור כל זאת עלה הנושא להצבעה בישיבת המועצה, וההקצאה אושרה פה אחד על-ידי חברי מועצת העיר.
מדובר בהקצאה לתקופה של 25 שנה, החל מיום האישור של שר הפנים, עם אופציה להאריך את תקופת ההקצאה בשתי תקופות נוספות של 10 שנים כל אחת.
עם אישור ההקצאה תחל תנועת "מכבי הצעיר" בבניית המבנה שישמש לפעילות סניף התנועה. עד להשלמת הבנייה תפעל תנועת הנוער במבנה שהעמידה לרשותו עמותת "פנאי העיר" בשכונת ברנדס.
ההקצאה לטובת הסניף החדש לתנועת הנוער היא רק חלק מההתגייסות העירונית, המשותפת לעיריית חדרה ול"פנאי העיר", לעודד הצטרפותם של חניכים נוספים לתנועות הנוער השונות.
לדברי ראש העיר צביקה גנדלמן, תנועות הנוער מקנות לחניכים ערכים חשובים והופכות אותם לאזרחים בעלי מודעות חברתית וקהילתית, ולכן חשוב שיהיו סניפים מכבדים שיעודדו חניכים רבים נוספים להצטרף לפעילות הערכית.
תנועת "מכבי הצעיר" בחדרה מונה יותר מ-200 חניכים מכיתות ג' עד י"ב. הפעילות מתקיימת לאורך כל ימות השבוע בשעות אחר הצהריים והערב, ובעיקר בימים ג' ו-ו', וכוללת מגוון פעילויות חינוכיות ומחנאות, וכן יציאת מתנדבים לשנת שירות כתרומה לקהילה קודם לגיוסם לצה"ל.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408