מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

ראש העיר מסייר עם בני גיל הזהב

ראש העיר צביקה גנדלמן סייר עם קבוצה של בני גיל הזהב ברחבי חדרה, במטרה להדק את הקשר שלהם למתרחש בעיר ולהציג בפניהם מקומות ופרויקטים שלולא הסיור ספק אם היו מגיעים אליהם בעצמם.

הסיור, שאליו הצטרפה מנהלת המחלקה לאוכלוסייה המבוגרת רויטל פוקס, יצא ממתנ"ס גבעת אולגה באוטובוס מרווח וממוזג, ועשה דרכו לתחנתו הראשונה: פארק נחל חדרה. ראש העיר הציג בפני הקבוצה את פארק הנחל, שם קיבלו ממנכ"ל חברת התיירות "נחלים", עו"ד מתניה כחלון, הסבר על פיתוח הפארק וחוברת תיירות על אתרי המורשת והבילוי של חדרה.

לאחר הסיור בפארק הנחל, המשיך הסיור לכוון "אנרג'י פארק". הקבוצה הייתה מרותקת להסבריו של ראש העיר על תוכנית המתחם ועל חשיבותו הרבה לעתיד העיר.

לאחר נסיעה קצרה דרך כביש 4 עלה האוטובוס על כביש 9 ומשם על כביש שמעון פרס לכוון שכונת הפארק. רבים מהקבוצה הביעו הפתעה לנוכח הכבישים החדשים, והודו כי הם נוסעים בהם לראשונה.

בשכונת הפארק קיבלו סקירה על השכונה, עברו דרך אתר העבודות של "אקו פארק" ולמדו כי שמו של הפארק משקף את המאפיינים האקולוגים שבו.

במהלך הנסיעה עבר האוטובוס על פני פרויקטים חדשים רבים ברחבי העיר, על כולם הסביר ראש העיר לקבוצה ואף ענה על שאלותיהם.

בתום הסיור שנמשך מספר שעות, המשיכו בני גיל הזהב למרכז יום לקשיש בגבעת אולגה לסיכום היום וליהנות משתייה וכיבוד שהמתינו להם במרכז.

לאור הצלחת הסיור כבר מתוכנן סיור נוסף לקבוצה ממרכז העיר, גם אליו נאות ראש העיר להצטרף ולשמש כמדריך אישי לאוכלוסייה המבוגרת בחדרה.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *