מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

מחזקים את הקשר הישיר עם תושבי השכונות

במסגרת פגישותיו עם ועדי שכונות ותושבים, נפגש ראש העיר צביקה גנדלמן עם ועד שכונת גבעת אולגה כדי לדון עימם בנושאים המהותיים לקידום השכונה.

במטרה לתת מענה מיידי וענייני לתושבים כבר במהלך המפגש, נלווה אל ראש העיר צוות מקצועי הכולל את מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון, עוזר ראש העיר גיורא שחר, מנהלת אגף פניות הציבור יהודית אסולין, מהנדס העיר נועם גרייף, מנהל אגף תפעול גיל שלמה, ראש מינהלת גבעת אולגה אשר ביטון ונוספים.

את תושבי השכונה ייצגו יו"ר ועד השכונה אילנה מסיקה, יששכר כהן, משה וייזר ואחרים.

בין הנושאים שבהם דנו עלו הסדרי תנועה בשכונה, עומסי התנועה במחלף, בקשה להצללה בגנים ציבוריים, פינוי גרוטאות רכב, גינון, ועוד. בנוסף ביקשו נציגי התושבים להוסיף פקח נוסף שיתגבר את האכיפה בשכונה.

ראש העיר הקשיב לכל הנושאים שהעלו נציגי התושבים, ובו מקום הנחה את הצוות המקצועי כיצד להתקדם בנושא האמור ואף תחם את מציאת הפתרון בתאריכי יעד.

זו הפגישה השנייה שהתקיימה תוך שבוע בגבעת אולגה. ימים ספורים לפני הפגישה עם נציגי התושבים התקיים מפגש עם תושבי שכונת אלי כהן בנושא פרויקט פינוי בינוי.

בישיבה זו השתתפו גם מ"מ ראש העיר עו"ד טל אליהו וסגנית ראש העיר חדוה יחזקאלי.

את הישיבה הוביל מקצועית מהנדס העיר נועם גרייף, שהסביר כי מיד עם כניסתו לתפקיד הנחה ראש העיר את אגף ההנדסה לתת עדיפות עליונה לקידום המיזם.

המיזם כולל הסבת שטח ציבורי למגורים, הריסת המגורים הקיימים והפיכת השטח למבני ציבור.

התוכניות הופקדו במחוז במסגרת בדיקת תנאי סף, וראש העיר שם את כל כובד משקלו לקידומם של התוכניות בוועדה המחוזית לתכנון ובנייה מחוז חיפה.

זאת לאחר שהוועדה המקומית לתכנון ובנייה סיימה את מטלותיה, אשר כללו בין היתר בדיקה פרוגרמטית, איגום צוות היועצים ואישור התכנית.

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *