מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

חנייה חינם באמצעות תו תושב

הסדרי חנייה לתושבי העיר 17.11.15

עיריית חדרה מבצעת את ההכנות האחרונות, לוגיסטיות ומשפטיות, להחלת חנייה חינם לתושבי העיר כפי שהבטיח ראש העיר צביקה גנדלמן.

החל מה-1 בינואר 2016 יהיו תושבי חדרה החונים ברחבי העיר במקומות חנייה המסומנים בכחול לבן, זכאים לחנייה ללא תשלום ללא הגבלת זמן.

במספר מועט של רחובות המוגדרים כמרכז העיר (מע"ר) תותר חנייה ללא תשלום למשך 3 שעות יומיות. החנייה במע"ר תלווה באמצעי תשלום כגון פנגו, סלופארק, איזיפארק התומך בשירות, כאשר בשלוש השעות הראשונות (ניתנות לצבירה לאורך היום) יהיה סכום החיוב 0 שקלים. זאת על מנת למנוע מרכבים לתפוס ליום שלם את מקומות החנייה המעטים יחסית במקומות המסחר, ולאפשר תחלופה וזרימה שוטפת של מבקרים ולקוחות בבתי העסקים השונים במרכז העיר.

יצוין כי תושבים המתגוררים במע"ר, יוכלו כמובן להחנות את רכבם ברחובות מגוריהם ללא הגבלת זמן.

מפה מפורטת של אזורי העיר, כולל המע"ר, תפורסם בימים הקרובים. בנוסף יוצב ברחבי העיר שילוט חדש אשר יכלול את המידע המבוקש.

החנייה ללא תשלום תתאפשר רק לתושבי חדרה, ואילו נהגים המתגוררים מחוץ לחדרה ימשיכו לחנות ברחבי העיר בתשלום.

לקבלת תו התושב תידרש הצגת מסמכים המעידים על מגורים בעיר. את המסמכים הדרושים ניתן לצרף לבקשה המקוונת, או לחילופין להביאם לעמדות ההנפקה.

בין המסמכים: עותק מצולם של תעודת זהות (כולל ספח עם כתובת), עותק מצולם של רישיון רכב בתוקף על שם המבקש, עותק מצולם של  רישיון נהיגה בתוקף, וכל מסמך אחר שיידרש. במקרים חריגים ניתן לפנות למחלקת החנייה לקבלת מידע והכוונה.

עלות הנפקת התו 30 שקלים לכל רכב, ותוקפו שנתיים מיום הוצאתו.

בימים הקרובים תעלה העירייה לאתר האינטרנט העירוני מידע מפורט וכן קישור להגשת בקשה מקוונת לתו תושב, שאותה ניתן למלא באמצעות האינטרנט ולקבל את התו ישירות הביתה.

מידע ופרטים יפורסמו גם בדף הפייסבוק של העירייה, באפליקציה של עיריית חדרה, בכלי תקשורת שונים ובאמצעי פרסום נוספים, כולל הודעה שתישלח לכל בית אב.

לרשות תושבים שאינם גולשים באינטרנט, ייפתחו עמדות הנפקה ברחבי העיר, אשר את מיקומן (בין היתר במתנ"ס גבעת אולגה ובמתנ"ס בית אליעזר) ושעות פעילותן תפרסם העירייה בימים הקרובים.

 

 

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408