מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

העירייה מחדשת את טקס יקיר העיר

חדרה בוחרת את יקיריה 18.11.15

לרגל חגיגות ה- 125 שנה להיווסדה של חדרה מחדשת העירייה את טקס הענקת האותות ליקירי העיר.

לאחר הפסקה של מספר שנים החלה העירייה בהליך קבלת המלצות לקבלת תואר "יקיר/ת העיר חדרה לשנת תשע"ו – 2016".

התואר יוענק לתושבי העיר העונים למספר קריטריונים:  מעל גיל 65 ומעלה (למעט מקרים חריגים), תושבי חדרה לפחות 25 שנה; מעורבות בחיי הקהילה, עשייה התנדבותית, ציבורית, קהילתית, לפיתוחה של העיר ולמען הזולת בתחומי התרבות, החינוך והחברה.

בעירייה קוראים לתושבי העיר המעוניינים להמליץ על יקיריהם, לעשות זאת באמצעות

טופס המלצה שאותו ניתן לקבל בעירייה אצל מרכזת ועדת האות מימי אלימלך (קומה ג'), או באתר האינטרנט של העירייה www.hadera.muni.il. המועד האחרון להגשת ההמלצות: יום ראשון, כ"ד בכסלו תשע"ו, ה-6 בדצמבר 2015.

על הכוונה לחדש את מסורת הענקת אות הוקרה ליקיר העיר בישר ראש העירייה לראשונה במפגש הוקרה שקיים עם יקירי העיר לדורותיהם, אשר זכו באות המכובד לאורך השנים.

במפגש השתתפו כ-20 יקירי העיר משנים שונות, ובמהלכו עדכן גנדלמן כי במסגרת אירועי ה-125 לחדרה מתכוונת העירייה לחדש גם את המסורת של בחירת יקירי העיר.

לדברי גנדלמן, יקירי העיר מהווים רשימה מצומצמת ומכובדת ביותר של תושבים הנבחרים לקבל את האות בגין עשייתם הקהילתית.

"הבחירה בכל אחד ואחת מיקירי העיר מעידה על שורשים הנטועים באדמת העיר ובבניינה, על פועלם למען הקהילה ותרומתם לקידום החברה בחדרה. כל יקירי העיר מהווים נדבך חשוב בתולדות העיר לדורותיה, וייזכרו ככאלה גם בדורות הבאים", אמר ראש העיר.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408