מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

הונחה אבן הפינה למבנה תחנת מד"א החדשה באור עקיבא

במד"א ציינו ביום ד' האחרון (28.10) בטקס מיוחד את הנחת אבן הפינה לתחנת מד"א החדשה באור עקיבא לכבודם של בני הזוג קלריטה והוגו מדוודוקי מארגנטינה שתרומתם מאפשרת את בניית מבנה התחנה החדש.

 

תחנת מד"א באור עקיבא משרתת את העיר הגדלה במהירות ומונה כיום כ-20 אלף תושבים, כמו גם את הישובים הסובבים לה כגון קיסריה, בנימינה ועוד ואת צירי התנועה הראשיים באזור הכוללים בין היתר צירי תנועה מרכזיים בהם כביש 2 וכביש 4 .

נקודת ההזנקה של מד"א מאור עקיבא מפעילה ניידת טיפול נמרץ 24 שעות ביממה במשך כל ימות השבוע והצוותים הרפואיים מוזנקים לכ-400 קריאות מבצעיות בחודש בממוצע.

ראש העיר יעקב אדרי שנכח בטקס: "אני רוצה לנצל את ההזדמנות על מנת לשבח את צוותי מד"א שעושים עבודת קודש על בסיס יומיומי בתנאים לא תנאים. אני מודה למנכ"ל מד"א על ההירתמות והרצון לסייע ככל הניתן בבניית התחנה החדשה. בזמן שהותו של מנכ"ל מד"א בארגנטינה הוא צלצל אלי ונתן לי לדבר באופן אישי עם משפחת התורמים שסיפרו לי את הבשורה המרגשת על בניית התחנה. אני מודה מקרב לב למשפחת מדוודוקי על תרומתם העצומה להצלת חיים בישראל."

הרב אליהו אילוז, רב עיר: "בתורה כתוב שבלי שירותי רפואה לא בונים עיר, וצוותי מד"א מדגימים יום ביומו עד כמה אור עקיבא בנויה על שירותי הרפואה המעולים בה".

ראש עיריית אור עקיבא יעקב אדרי בטקס הנחת אבן פינה לתחנת מדא אור עקיבא - צילום דוברות מדא 28.10.15 טקס הנחת אבן פינה לתחנת מדא אור עקיבא - צילום דוברות מדא 28.10.15 (5)

מנכ"ל מד"א, אלי בין: "אני מודה לתורמים קלרה והוגו מדוודוקי על תרומתם ועל כך שבחרו להעניק מתנה נפלאה זו למד"א ולתושבי העיר. אני מאחל להם שנים רבות של בריאות טובה ועשייה מבורכת ואני מודה גם לראש העיר יעקב אדרי וצוותו על התמיכה בפרויקט שמטרתו להבטיח לתושבי העיר והסביבה את רמת השירות הגבוהה ביותר כפי שמד"א מקפיד לתת. בימים לא פשוטים אלו שאנו חווים, מד"א ממשיך לשמור על רמת דריכות ומוכנות גבוהה לכל אירוע או התפתחות. נמשיך לעשות הכל על מנת להעניק את הטיפול המהיר, המקצועי והאנושי ביותר לכל אדם באשר הוא אדם."

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן