מקומונים בשרון מקומונים בנתניה מקומונים בחדרה מקומונים בקרית השרון פולג ימים השבת בנתניה

אירוע רב משתתפים לבני ובנות מצווה

בת מצווה עין חמד 11.11.15

עיריית חדרה היא בין הרשויות שהצטרפה ליוזמה ולתרומה לחגוג אירוע לבני ובנות מצווה, ושימחה בכך ילדים ממשפחות רווחה מהעיר. האירוע רב המשתתפים התקיים בשיתוף עיריית חדרה, עיריית כפר סבא, עיריית ראש העין, ובהובלת בית איזי שפירא וגן האירועים עין חמד.

האירוע יצא לפועל הודות לתרומות שאפשרו לעשרות בני ובנות מצווה לחגוג את המאורע המשמח, רובם ילדים ממשפחות מחתך סוציואקונומי נמוך, ובנוסף קבוצה של ילדים המתמודדים עם מוגבלויות ומחלות קשות. בין מארגני האירוע בהתנדבות מלאה: אמיר טוויג מבית איזי שפירא, איתמר יקותיאלי ויעקב אלירז מבעלי אולם עין חמד, ונועם עזרא הידוע כאבי החיילים הבודדים בירושלים.

14 בני ובנות מצווה מחדרה השתתפו באירוע, בין היתר הודות לתרומת העירייה שכללה אוטובוסים לילדים ומשפחותיהם, וביגוד חגיגי לחתני וכלות האירוע. כמו כן זכו בני ובנות המצווה למתנות רבות, שתרמו תורמים נוספים. בין המתנות שקיבלו: תפילין וטלית מהודרים, סידור עור בנרתיק קטיפה הכולל רקמה עם שם הילד. הבנות קיבלו שרשרת הכותל, סידור עור ופמוטים עם חריטת שמן.

אמיר טוויג שמח לציין כי כל התורמים בחדרה אליהם פנה נענו בחפץ לב ותרמו לאירוע המשמח.

בין המגיעים להשתתף בשמחת הילדים והמשפחות, גם מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון, מנהלת אגף פניות הציבור יהודית אסולין וצוות האגף שלקחו חלק פעיל בארגון האירוע, ביניהם ברוך בוקרה שאף הכין את הנערים לבר המצווה, מנהלת אגף החינוך לאה אבוטבול, ומנהלת אגף הרווחה זיוה היימברג.

האירוע כלל מסע חוויתי ברכבת לתוך חומות ירושלים עד הכותל, שם הניחו תפילין ואחר מכן יצאו לסיור בעיר. אחר הצהריים התרכזו החוגגים בגן האירועים עין חמד להפנינג וארוחת ערב כיד המלך, הופעות, וברכות של רבנים וראשי הרשויות אשר כל אחד מהם ליווה את הקבוצה של עירו.

לאחר שובם לחדרה אירח ראש העיר צביקה גנדלמן את כלות וחתני המצווה והעניק מתנה לכל אחד ואחד מהילדים, עם הקדשה אישית והרבה מילים חמות. במפגש המרגש השתתפו גם אמיר טוויג, יהודית אסולין, ברוך בוקרה, ולאה אבוטבול.

ראש העיר אמר כי הוא מאושר וגאה שנפלה בחלקו הזכות להיות שותף באירוע שנועד לחגוג לילדים מחדרה את המועד המיוחד של הגיעם למצוות. ראש העיר איחל לילדים ומשפחותיהם בריאות והצלחה בהמשך דרכם, ואיחל להם שיזכו לשמח אחרים, כפי שזכה הוא להיות שותף בשמחתם.

 

העלו תגובה

האימייל לא יוצג באתר. (*) שדות חובה מסומנים


Warning: Parameter 1 to W3_Plugin_TotalCache::ob_callback() expected to be a reference, value given in /home/awapp/public_html/wp-includes/functions.php on line 3408